Nora Istrefi paralajmëron ‘tym’, çfarë po kurdis këngëtarja? – AlpeGossip
Nora Istrefi paralajmëron ‘tym’, çfarë po kurdis këngëtarja?

Nora Istrefi paralajmëron ‘tym’, çfarë po kurdis këngëtarja?

Nora Istrefi ka kryesisht vetëm hite të suksesshme. Këngëtarja nga Kosova, nuk di të ndalet, dhe ne mendojmë se kjo është periudha më e mirë e karrierës së saj.

Pas super hiteve “Gabime”, “S’ka inat”, këngëtarja mesa duket do të sjellë një tjetër këngë, për adhuruesit e muzikës së saj. Përmes një video në Instagram, këngëtarja ka treguar se shumë shpejt do të publikohet kënga e saj më e re.

“Tymi i dashnise” Coming Soon 💋 who’s ready?

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Nga titulli “Tymi i dashurisë”, kënga duket vërtetë interesante, dhe me siguri do të jetë hit. Epo ne jemi mësuar që Nora të na sjellë vetëm këngë të bukura…