Me lëpirëse në gojë dhe këmbët hapur, “ndizen” fansat e këngëtares: Edhe ni k*r në mes e… – AlpeGossip
Me lëpirëse në gojë dhe këmbët hapur, “ndizen” fansat e këngëtares: Edhe ni k*r në mes e…

Me lëpirëse në gojë dhe këmbët hapur, “ndizen” fansat e këngëtares: Edhe ni k*r në mes e…

Këngëtarja Baby G, e cila hyri në tregun muzikor shqiptar dhe njihet për format e saj të cilat shfrytëzon çdo pozë për t’i treguar.
Baby G është me origjinë nga Kukësi, por jeton në Angli e për këtë fakt ka edhe vështirësi në të folurën shqip.

Fotografitë e saj në Instagram janë shumë të komentuara, por në foton e fundit këngëtarja siç duket ka provokuar pak si tepër, teksa ka pozuar me lëpirëse në gojë dhe këmbët e hapura.

Fansat e saj vazhdojnë të reagojnë madje nuk ia kanë përtuar shpalosjes së fjalorit dhe banal teksa e komentonin:

“U shkëlyve o çikë”, “Shumë i paske hapur këto këmbët bre”, “Pse je hap si zhab”, “Ça ke dashur të tregosh me këtë foto?

Por, Baby G në përshkrimin e fotos shkruan:

“Nuk më plas fare!”