“MOS QAJ…”/ Njëri prej tyre rrezikon të dalë, biseda mes Einxhelit dhe Dagz: Je më mirë pa mua – AlpeGossip
“MOS QAJ…”/ Njëri prej tyre rrezikon të dalë, biseda mes Einxhelit dhe Dagz: Je më mirë pa mua

“MOS QAJ…”/ Njëri prej tyre rrezikon të dalë, biseda mes Einxhelit dhe Dagz: Je më mirë pa mua

Einxhel dhe Dagz janë në nominim dhe njëri prej tyre rrezikon të dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Dagz është i mendimit se do të dalë ai, madje i ka thënë moderatores se është më mirë pa të.

Dagz i ka kërkuar të mos qajë kur ai të dalë nga shtëpia dhe Einxhel është prekur. Dyshja kanë kaluar momente romantike duke u përqafuar, kërcyer e puthur.

Einxhel: Ti nuk do ikësh, ti do kthehesh

Dagz: Je më mirë pa mua, e di

Einxhel: Jo nuk jam. Mund të kishim kaluar shumë gjëra të bukura këtu

Dagz: I kalojmë jashtë.

Einxhel: Bashkë i kemi kaluar se bashkë kemi qenë

Dagz: Mos qaj shpirt, as tani, as kur të dal

Einxhel: Po dole*

Dagz: Po dola