“PO PLAKESH DHE DUKESH SI BURRË”/ Fansat sulmojnë keq aktoren e njohur (FOTO) – AlpeGossip
“PO PLAKESH DHE DUKESH SI BURRË”/ Fansat sulmojnë keq aktoren e njohur (FOTO)

“PO PLAKESH DHE DUKESH SI BURRË”/ Fansat sulmojnë keq aktoren e njohur (FOTO)

Fansat kanë komentuar një foto të fundit të publikuar nga aktorja e njohur. Ata kanë vënë re që ajo ka shumë rrudha dhe kjo gjë nuk u ka pëlqyer.

Pavarsisht se sa artiste e mirë mund të jetë, vitet kalojnë edhe për Julia Roberts dhe normalisht rudhat do të bien në sy. Por një foto e publikuar së fundmi nga aktorja ka rënë në sy të të gjithë fansave të saj, të cilët e kanë ofenduar.

“Po plakesh keq. Dukesh si burrë. Je e tmerrshme”, kanë qenë disa nga komentet te fotoja e saj, ku aktorja e Pretty Ëoman shfaqet në fakt, me veshje informale dhe pa make up.