TRIUMFOI NË SANREMO, ish-ministrja uron Ermal Metën: Krenare për ty Ermal! (FOTO) – AlpeGossip
TRIUMFOI NË SANREMO, ish-ministrja uron Ermal Metën: Krenare për ty Ermal! (FOTO)

TRIUMFOI NË SANREMO, ish-ministrja uron Ermal Metën: Krenare për ty Ermal! (FOTO)

Deputetja shqiptare Mimi Kodheli nuk e ka fshehur dot gëzimin dhe krenarinë që një shqiptar rrëmbeu kupën e fitores në festivalin ikonë italian “Sanremo 2018”.
“Krenare për ty Ermal Meta”, shkruan Kodheli në rrjetin social Facebook.

“Nuk më keni bërë asgjë” është kënga e Ermal Metës me kolegun e tij italian Fabrizio Moro, që triumfoi në Sanremo, dhe që do të përfaqësojë Italinë në festivalin europian të muzikës, Euriovizion që këtë maj, mbahet në Lisbonë.