NË MUAJT E PARË TË SHTATZËNISË/ Meghan Markle ndryshon “look” – AlpeGossip
NË MUAJT E PARË TË SHTATZËNISË/ Meghan Markle ndryshon “look”

NË MUAJT E PARË TË SHTATZËNISË/ Meghan Markle ndryshon “look”

Prej kohësh jemi mësuar që Meghan Markle ta shohim me flokë të gjatë ngjyrë gështenjë. Pasi u bë pjesë e familjes mbretërore ajo zgjodhi t’i qëndrojë besnike këtij ‘look-u’ dhe të gjithëve ju pëlqente.
Por me sa duket dukesha ka vendosur që pas një kohe të gjatë të bëjë një ndryshim. Në daljen e fundit publike ajo është shfaqur me flokë të shkurtër të prerë me shkallëzim. Ajo mbante të veshur një fustan të zi, i cili shkonte shumë me prerjen e re të flokëve.