BEBE REXHA NUK I MBAN LOTËT/ Këngëtarja publikon videon emocionuese – AlpeGossip
BEBE REXHA NUK I MBAN LOTËT/ Këngëtarja publikon videon emocionuese

BEBE REXHA NUK I MBAN LOTËT/ Këngëtarja publikon videon emocionuese

Bebe Rexha do të ju bëjë të qani me këtë reagim.
Ajo ka punuar shumë por kurrë nuk e ka besuar se një ditë do të nominohet për një çmim Grammy.

E sot kanë dalë nominimet për këto çmime prestigjioze nga Akademia Amerikane e muzikës, ku në kategorinë për ‘Artisti i ri më i mirë’ për vitin 2018 figuron pikërisht edhe emri i Bebes.

Artistja ka publikuar një video të reagimit të saj kur ka marrë vesh se është e nominuar.

Në këtë video, Bebe shihet duke mos mundur t’i përmbajë lotët, e rrethuar nga të afërmit dhe bashkëpunëtorët e saj