NGJAJNË SI DY PIKA UJI/ Fjoralba Ponari sapo na prezantoi me të atin (FOTO) – AlpeGossip
NGJAJNË SI DY PIKA UJI/ Fjoralba Ponari sapo na prezantoi me të atin  (FOTO)

NGJAJNË SI DY PIKA UJI/ Fjoralba Ponari sapo na prezantoi me të atin (FOTO)

Fjoralba Ponari  ka zgjedhur të prezantojë babain me publikun që e ndjek në ‘Instagram’. Me një video të thjeshtë teksa udhëton në makinë me të, bukuroshja e ekranit na tregon edhe imazhin që ka ai. Siç edhe vihet re ngjashmëria mes tyre është shumë e madhe, ndaj mund të themi që moderatorja ka marrë shumë nga babai.

Fjoralba është shumë diskrete për jetën private, jo më kot ky postim me të atin konsiderohet si një ndër të rrallët. Më herët gjatë programit e ‘E diell’, biondja simpatike ka folur për të duke u shprehur se e ka pikë të dobët dhe ka një raport shumë të veçantë