“Maria si jam?”/ “Harbohet” Ilda Bejleri, shfaqet me këmishë nate dhe duke dredhur të pasmet (VIDEO) – AlpeGossip
“Maria si jam?”/ “Harbohet” Ilda Bejleri, shfaqet me këmishë nate dhe duke dredhur të pasmet (VIDEO)

“Maria si jam?”/ “Harbohet” Ilda Bejleri, shfaqet me këmishë nate dhe duke dredhur të pasmet (VIDEO)

Ilda Bejleri ka ndezur sërish fansat me postimet e saj provokuese.
Këtë herë ajo ka rezervuar gjoksin dhe provokon me nëj fustan super të shkurtër.

Ilda është vënë përballë kritikave për stilin e saj mjaft provokues teksa del në ekran.

Moderatorja sportive edhe këtë herë me siguri ka çorjentuar mijëra zemra adhuruesish të futbollit.

Së fundmi ka postuar një video nga shtëpia, pikërisht nga dhoma e saj, e veshur me një këmish nate.

Kjo vajzë nuk paska të ndalur, me ritmet e muzik Ilda na tregon sesi kërcen.

Përgatiti: AlpeNews.al