Trendi më i ri i xhinseve, sapo doli! Dheee gocat u çmendën… – AlpeGossip
Trendi më i ri i xhinseve, sapo doli! Dheee gocat u çmendën…

Trendi më i ri i xhinseve, sapo doli! Dheee gocat u çmendën…

Sa e madhe është dashuria juaj për modën? Aq e madhe sa të guxonit për trendin më të ri të xhinseve?

 

Keto xhinse janë trendi më i ri për vajzat. Modeli i pazakontë kushton 170 dollari dhe janë stiluar nga nje kompani në Los Angelos.

 

Xhinset, janë të gjata deri në fundin e këmbëve, por çudia është se janë komplet të grisura, madje tregojnë edhe të brëndshmet.

 

 

Kemi përdorur lidhëse tek këpucët, por ka ardhur koha që t’i veshim në xhinse. Goca, moda e xhinseve foli! Është momenti tuaj të bëni zgjedhjen e duhur…