KJO ISHTE E RËNDË! Të dashurës së re të Majkut, kohë më parë i ishin publikuar VIDEO +18 me Ledri Vulën – AlpeGossip
KJO ISHTE E RËNDË! Të dashurës së re të Majkut, kohë më parë i ishin publikuar VIDEO +18 me Ledri Vulën

KJO ISHTE E RËNDË! Të dashurës së re të Majkut, kohë më parë i ishin publikuar VIDEO +18 me Ledri Vulën

Sot në media qarkulloi lajmi se Majk është ndarë nga Melita Nushi. Madje u publikuan fotografi ku ai është kapur mat me një modele nga Prishtina, në qendër të Tiranës. Por, kush është modelja që ishte nën shoqërinë e Majkut?

Xhuli Nura është bukuroshja të cilës vite më parë i publikuan video +18 në një bisedë me reperin Ledri Vula, por që nga ai moment ajo vendosi të largohej nga syri mediatik. Madje përveç me Ledrin, Xhuli ka qenë e afërt edhe me ish-in e Dafina Zeqirit, Krenar Çoçajn, ku u tha se Krenari e tradhtoi Dafinën me modelen.

Image

Por, atë kohë Xhuli u prononcua për mediat duke thënë se është Krenari ai që i ishte vardisur asaj, por që kjo kishte refuzuar të kishte diçka më shumë me të.

“Me Krenarin jam njohur përmes motrës së tij, Abetare Çoçajt dhe ka lindur një shoqëri, kështu para dy vitesh kemi qenë në shoqëri edhe jemi shoqëruar nëpër klube të ndryshme të natës me të, por vetëm si shoqëri në fillim. Krenari më është vardisur, por unë kam qenë ajo që nuk kam dëshiruar asnjë lidhje duke i thënë se mund të jemi vetëm shokë dhe asgjë më shumë”, është shprehur Xhuli.

ImageImage