VIDEO/ Dafina Zeqiri zbulon pak nga garderoba e saj, do të ngelni pa fjalë – AlpeGossip
VIDEO/ Dafina Zeqiri zbulon pak nga garderoba e saj, do të ngelni pa fjalë

VIDEO/ Dafina Zeqiri zbulon pak nga garderoba e saj, do të ngelni pa fjalë

Dafina Zeqiri është një prej artisteve më të suksesshme shqiptare.
Vitet e fundit, këngëtarja është shpërngulur në Amerikë ku po jeton pranë të dashurit të saj.

Këngëtarja po punon drejt depërtimit në tregun ndërkombëtar, por asnjëherë nuk i harron fansat që ka në trojet shqiptare.

Në llogarinë e saj në Instagram, Dafina ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet në dhombën e saj të këpucëve dhe atleteve, të cilat kapin shifra të mëdha.