SHFAQEJ ME NJË STIL TË VEÇANTË/ Këngëtarja bullgare kopjon Dafina Zeqirin në klipin e ri (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
SHFAQEJ ME NJË STIL TË VEÇANTË/ Këngëtarja bullgare kopjon Dafina Zeqirin në klipin e ri (FOTO+VIDEO)

SHFAQEJ ME NJË STIL TË VEÇANTË/ Këngëtarja bullgare kopjon Dafina Zeqirin në klipin e ri (FOTO+VIDEO)

Pak kohë më parë Dafina Zeqiri publikoi këngën “Lule lule” në bashkëpunim me Lumi B, një këngë që u pëlqye shumë nga publiku dhe ku Dafina shfaqej me një stil të veçantë.

Në një prej skenave këngëtarja kishte vendosur një aksesor në flokë, zinxhirë të cilët varen rreth kokës së saj, stil të cilin e ka kopjuar edhe këngëtarja bullgare Galena.

Galena në klipin e këngës së saj “Panika”, shfaqet me të njëjtin stil sikurse Dafina.