PAS NDARJES SË BUJSHME/ Reperi josh “Cradi B” me dhurata të shtrenjta (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES SË BUJSHME/ Reperi josh “Cradi B” me dhurata të shtrenjta (FOTO)

PAS NDARJES SË BUJSHME/ Reperi josh “Cradi B” me dhurata të shtrenjta (FOTO)

Cardi B dhe partneri i saj Offset janë kthyer në qendër të mediave për shkak të ndodhive të fundit të jetës së tyre personale. Rreth 3 javë më parë reperi tradhëtoi nënën e vajzës së tij dhe kjo e fundit vendosi që të ndahet prej tij. Ky vendim i reperes e preku shumë Offset, i cili i kërkoi falje publike nëpërmjet një videoje në ‘Instagram’. Por me sa duket ai ka vendosur që nuk do të ndalet me kaq. Tani ai po përpiqet të joshë reperen nëpërmjet dhuratave luksoze që kapin shifra marramendëse.

Cardi ka publikuar në ‘Instagramin’ e saj një video ku tregon të gjitha dhuratat që ka marrë për Krishtlindje dhe janë të gjitha ato që një femër dëshiron. Me sa duket Cardi ka vendour të falë partnerin e saj dhe tashmë po rikuperojnë marrëdhënien.