SËRISH TENSIONE NË “PËR´PUTHEN”/ Antonela largohet nga studio pas batutave me Blerimin – AlpeGossip
SËRISH TENSIONE NË “PËR´PUTHEN”/ Antonela largohet nga studio pas batutave me Blerimin

SËRISH TENSIONE NË “PËR´PUTHEN”/ Antonela largohet nga studio pas batutave me Blerimin

Ndërsa po jepej takimi i Antonelës dhe Saimirit gjatë puntatës së sotme të Për’Puthen, vajza është larguar nga studio.

Kjo erdhi pas tensionit të saj me Blerimin, që është krijuar prej kohësh.

Nuk dihet se çfarë është thënë mes tyre, ndërsa Blerimi tha se nuk i kishte thënë asgjë vajzës nga Shkodra.