“I THU VETES MAMI PO JE PËR PAMPERSA”/ Melinda kapet keq me Rinën (FOTO) – AlpeGossip
“I THU VETES MAMI PO JE PËR PAMPERSA”/ Melinda kapet keq me Rinën (FOTO)

“I THU VETES MAMI PO JE PËR PAMPERSA”/ Melinda kapet keq me Rinën (FOTO)

Sfida mes reperve shqiptare po komentohet shumë në media e rrjete sociale e me çdo këngë të re ato po i hedhin “diss-e” njëra-tjetrës.

Këtë rradhë vëmendjen po e tërheq Melinda e cila me një “freestyle” i është kthyer keq Rinës e cila quan veten Mami.

“Qika ka vesh dolce gabbana 
pampaersin e ngjet edhe vetit i thot mama 
hajde ktu ta kapi faqen shko veshi pigjamat 
ile-il.egal kujna pi kallxon prralla”, këndon Melinda duke iu referuar Rinës dhe këngës së saj të re.

View this post on Instagram

TETA GJYLI 🗣🗣🗣🗣🗣🗣🗣🗣🗣🗣🗣🗣 ki qef une me lon se ta gërrdita 
fyti o ka t’dhem se ta shkela  me shtiklla 
ring ring ring s’ki qa bon , kno per fmi tash 
smun mu bo si une hadje ti fali perikat 
biatchh 
munohu ti mu shit te naj fmiaaqqq
ti dor e dyt kurora jote o n’pijaaac 
columbiana je putana  qik e pufit 
qfar boss chick me 30% move bitch 
uu shitt 
qika ka vesh dolce gabbana 
pampaersin e ngjet edhe vetit i thot mama 
hajde ktu ta kapi faqen shko veshi pigjamat 
ile-ilegal kujna pi kallxon prralla 
look@me , i know you want my designer 
copy me , im the industrys finest 
qysh e pate emnin Tokyo a Taiwan ?
po kujna o ka i han , kur je made in China

qeni qe leh s’han 
funerali yt , une po rri tu kesh tash 
ta palova n’palo hala dhez peglla 
ik teta gjyli se ti je per kanagjeqa …
me defa rraka tak taka tak tak tak… #Kosova #Albania #Albanian #femalerapper

A post shared by Melinda (@melindaademi) on