Yllka Kuqi kaq e lumtur rrugëve të New Yorkut! Duket si një… (FOTO) – AlpeGossip
Yllka Kuqi kaq e lumtur rrugëve të New Yorkut! Duket si një… (FOTO)

Yllka Kuqi kaq e lumtur rrugëve të New Yorkut! Duket si një… (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi është parë shumë në formë kohën e fundit.

Në disa imazhe të publikuara nga vet ajo, kemi parë se qe disa ditë ajo gjendet në qytetin e New Yorkut.

Nga atje në fotografinë e fundit të publikuar, e shohim Yllkën shumë të bukura dhe me stil por edhe të buzëqeshur.

Ndryshe, ajo ka kohë që po komentohet shumë për projektet e saj por edhe pamjen e jashtme shumë të hijshme./