VIPAT DHE SILKONI/ Ndryshuan pamjet por dolën BLOF me operacionet, ja cilat janë disa nga personazhet shqiptare që… (FOTO) – AlpeGossip
VIPAT DHE SILKONI/ Ndryshuan pamjet por dolën BLOF me operacionet, ja cilat janë disa nga personazhet shqiptare që… (FOTO)

VIPAT DHE SILKONI/ Ndryshuan pamjet por dolën BLOF me operacionet, ja cilat janë disa nga personazhet shqiptare që… (FOTO)

Nuk është aspak çudi që “VIP-at” në Shqipëri të kenë kryer operacione plastike dhe ndërhyrje në fytyrë e në trup.

Madje kjo është kthyer aq në modë, sa është e vështirë të gjesh një këngëtare, modele, prezantuese pa një “rregullim” të tillë.

Por nuk mund të lem pa përmendur rastin e ndërhyrjeve që dalin blof duke ju shaktuar dëme dhe më të   mëdha në pamjet e tyre.

AlpeNews.al ju sjell disa nga vipat shqiptarë që kanë kryer operacione po që kanë dështuar.

Ndër të tjera ajo që u vu re tek këngëtarja ishin disa defekte në fytyrë. Sipas një fotoje të publikuar nga faqja ‘Vipat e Blloku’ thuhet se Sonit i kanë dështuar operacionet plastike pasi kanë filluar t’i shkaktojnë deformime.
“Real life… ndërhyrja ne hunde është bere keq…buzët keq..fytyra keq!

Njihet si një nga këngëtaret shqiptare që ka ndryshuar prej operacioneve plastike.
Por, për Morena Tarakun, jo të gjitha këto ndërhyrje kanë qenë të suksesshme.
Kjo se, rimodelimi që i ka bërë buzëve i ka dështuar totalisht.
Në një fotografi të hedhur në rrjetet sociale, ku Morena është fotografuar nga afër, shihet se si u janë lëshuar buzët, sidomos pjesa e lartë, duke e krijuar një përshtypje të keqe tek ajo!

E si mos të përmëndim Xhesika Ndoj e cila ishte në vëmëndjen e mediave rozë për ndërhyrjen e saj në gjoks ku për fat të keq i dështoj

Në një skandal të till u përfshij dhe këngtarja Zaimina e cila është ndër personazhet e para që ka kryer ndërhyrje plastike, pavarësisht se ajo nuk e ka pranuar kurrë këtë gjë, pamjet nuk kanë nevojë për koment.

Ajo është ndër femrat më seksi shqiptare, por siç duket Vildane Zeneli nuk është perfekte ashtu si shfaqet në fotot e saj të shumta.

Modelja e cila po punon me reperin amerikan 50 cent për një fushatë pijesh, është shfaqur në një foto teksa ekspozon gjoksin bombastik.

Por ajo që vihet është një shtrembërim në njërin nga gjokset duke u paraqitur i deformuar.

Përgatiti: AlpeNews.al