“MAMI SEKSI”/ Ledina Çelo një amvisë tipike shqiptare, ja çfarë ka gatuar! – AlpeGossip
“MAMI SEKSI”/ Ledina Çelo një amvisë tipike shqiptare, ja çfarë ka gatuar!

“MAMI SEKSI”/ Ledina Çelo një amvisë tipike shqiptare, ja çfarë ka gatuar!

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më seksi dhe një fakt të tillë e dëshmon në çdo dalje të saj.
Si nënë e dy fëmijëve patjetër që këngëtarja Ledina Çelo duhet të kujdeset edhe për ushqimin e tyre. Këtë herë ajo ka surprizuar duke publikuar në rrjete sociale një video nga dreka që ka përgatitur.

Si një amvisë e vërtetë shqiptare ajo ka treguar se ka përgatitur speca të mbushura, të cilat mesa duket i kanë dalë mjaft të shijshme Çelos.