NUK MARR VESH NGA HIP-HOPI/ Ronela Hajati sulmon kolegët për muzikën (FOTO) – AlpeGossip
NUK MARR VESH NGA HIP-HOPI/ Ronela Hajati sulmon kolegët për muzikën (FOTO)

NUK MARR VESH NGA HIP-HOPI/ Ronela Hajati sulmon kolegët për muzikën (FOTO)

Këngëtarja e njohur  për tipin transparent sa herë del në ekran ka tërhequr vëmendje me videot dhe postimet e bëra në isntagram.

Ronela e paska kapur keq me muzikën që bëjn kolegët e saj.

Në video shihet ku në mënyrë ironizuese ajo këndon duke tallur  këngëtaret e tjera.

Ronela duket se më pas e ka kapur situatën dhe deklaron se nuk e ka me femrat e showbizit, ajo ku Ronela donte të dilte ishte thirrje për muzik të mirëfilltë.