STRESI QËNKA NJË FËMIJË/ Kejsi na tregoi çfarë ka të vështirë të ndjek reperi (FOTO) – AlpeGossip
STRESI QËNKA NJË FËMIJË/ Kejsi na tregoi çfarë ka të vështirë të ndjek reperi (FOTO)

STRESI QËNKA NJË FËMIJË/ Kejsi na tregoi çfarë ka të vështirë të ndjek reperi (FOTO)

Reperi i njohur, Stresi dhe partnerja e tij Kejsi nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjetet sociale po na tregojnë se janë më të dashuruar se kurrë më parë. Pavarësisht se u përfolën në mediat për një krizë mes tyre, ata na kanë treguar se janë duke shijuar një ndër periudhat më të bukura të lidhjes së tyre.

Ditët e nxehta të verës i kanë shfrytëzuar në maksimum për të bërë pushime buzë detit apo në pishina, vetëm apo në shoqërinë e miqve të tyre. Mirëpo sa herë që Kejsi shkon në pishinë me Stresin ka një problem të madh. Ai është si një fëmiëj i pabindur që nuk e ndjek asnjëherë rregulloren e pishinës dhe këtë na e ka treguar Kejsi nëpërmjet një postimi në Instastory, por edhe vet reperi.

“Çdo gjë Stresi e ka të vështirë ta ndjekë”, shkruhet sipër videos që ata kanë postuar në Instastory.
Me sa duket Stresi e ka të vështirë të vështirë të rezistojë pa u hedhur furishëm në pishinë, pa bërtitur, pa vrapuar apo edhe pa bërë çiçin në të.