FOTO/ Lady Gaga pas sëmundjes kronike fejohet në fshehtësi?! – AlpeGossip
FOTO/ Lady Gaga pas sëmundjes kronike fejohet në fshehtësi?!

FOTO/ Lady Gaga pas sëmundjes kronike fejohet në fshehtësi?!

Edhe pse për shkak të sëmundjes kronike u detyrua të anulojë turnetë e saj botërore, Lady Gaga vazhdon të jetë e lumtur në jetë. Ajo aludohet të jetë fejuar me Christian Carino, 48 vjeç, vitin e kaluar.

Carino është agjent i Hollywood-it, i cili ka punuar për këngëtaren 31-vjeçare. Para lidhjes me Lady Gaga, Carino ishte në lidhje me aktoren Lauren Cohan. Mediat shpesh kanë shkruar se Carino është ekspert i Hollywood-it dhe pëlqen shumë femrat e bukura.