FOTO/ Serena Williams fotografohet me vajzën – AlpeGossip
FOTO/ Serena Williams fotografohet me vajzën

FOTO/ Serena Williams fotografohet me vajzën

Tenistja e famshme, Serena Williams, shtatorin e kaluar ka lindur fëmijën e saj të parë të cilën e ka quajtur Alexis Olympia.

36 vjeçarja, e cila edhe publikisht e ka pranuar se dëshiron të bëjë më shumë fëmijë, ka postuar një fotografi me vajzën e saj të porsalindur.

 Tenisja e famshme amerikane në prononcimin e parë pas lindjes kishte thënë se kishte kaluar komplikacione të rënda dhe se ishte me shumë fat që kishte shpëtuar nga vdekja.

Edhe foshnja ka kaluar një situatë të vështirë dhe me rrezik për jetën.