Në kishë 'plasin" rënkimet seksuale, të ftuarit e dasmës "shqyejnë sytë" me nusen e dhëndrin - AlpeGossip
Në kishë ‘plasin” rënkimet seksuale, të ftuarit e dasmës “shqyejnë sytë” me nusen e dhëndrin

Në kishë ‘plasin” rënkimet seksuale, të ftuarit e dasmës “shqyejnë sytë” me nusen e dhëndrin

Një moment të sikletshëm ka kaluar nusja dhe dhëndri teksa ishin duke u celebruar në një kishë.
Teksa nusja ishte duke ecur drejt altarit, disa rënkime seksuale të një gruaje kanë ndalur hapat dhe kanë çuditur të gjithë të pranishmit.

Babai dhe nusja ndalojnë duke parë të ftuarit e tyre në sallën e kishës. Pas një momenti qetësie, të gjithë të ftuarit shpërthejnë në të qeshura.

Video e këtij incidenti qesharak u bë në Brazil dhe u shpërnda menjëherë në mediat sociale teksa tani po bën xhiron në të gjithë botën.

Për të parë Videon e plotë klikoni këtu