TË GJERA DHE PRAKTIKE/ Vip-et u fiksuan pas këtij kostumi “must” dhe nuk po e heqin nga trupi (FOTO) – AlpeGossip
TË GJERA DHE PRAKTIKE/ Vip-et u fiksuan pas këtij kostumi “must” dhe nuk po e heqin nga trupi (FOTO)

TË GJERA DHE PRAKTIKE/ Vip-et u fiksuan pas këtij kostumi “must” dhe nuk po e heqin nga trupi (FOTO)

Së fundmi vajzat e showbizit janë fiksuar të gjitha pas kostumeve sportive duek i veshur ato kudo në koncerte por edhe gjatë udhëtimeve.

Të gjera me xhepa ose me shkëlqim është trendi më i ri i cili po çmend të gjitha vip-et. Gjithashtu një kostum i tillë mund të kombinohet sipas stilit personal. Disa kanë zgjedhur taka dhe canta serioze dhe disa të tjera me atlete.

Prandaj vajza hiqni dorë nga kostumet e thjeshta nëse doni të bini në sy pasi trendi më i ri i kostumit sportiv është një “must have” super praktik.

Ja modelet dhe ngjyrat q1% zgjodhën vip-et.

Jonida Maliqi

Dhurata Dora

Dua Lipa

Loredana Zefi

Lori Hoxha

Era Istrefi

AlpeNews.al