Po i propozonin së ëmës për martesë, 3-vjeçari rrëmben gjithë vëmendjen (VIDEO) – AlpeGossip
Po i propozonin së ëmës për martesë, 3-vjeçari rrëmben gjithë vëmendjen (VIDEO)

Po i propozonin së ëmës për martesë, 3-vjeçari rrëmben gjithë vëmendjen (VIDEO)

Një djalë 3-vjeçar ka rrëmbyer gjithë vëmendjen ndërsa nënës së tij po i propozonte i dashuri për martesë.

Anter Owen në momentin më pikant ul pantallonat dhe bën çiçin.

Kevin Przytula iu ul në gjunjë të dashurës së tij Allyssa Anter, të shunën në Bay City, Michigan.

E ndërsa 33-vjeçari priste përgjigjen e së dashurës, puna e Anter nuk mund të priste.

Në video shihet Allyssa duke i thënë ‘po’ me gëzim propozimit dhe çifti i lumtur përqafohet, pa qenë të vetëdijshëm se pas tyre Owen po bënte çiçin.

Vajza 11-vjeçare e Pryztula, Kayleigh kap në video momentin për të qeshur. Dhe iu deshën disa sekonda të sapo-fejuarve që të vinin re djalin përpara statujës së Bay City’s Ring of Friendship.