Për herë të parë, Kate Upton nuk duket aq bukur (FOTO) – AlpeGossip
Për herë të parë, Kate Upton nuk duket aq bukur (FOTO)

Për herë të parë, Kate Upton nuk duket aq bukur (FOTO)

Kate Upton jemi mësuar ta shohim të veshur me plot stil, herë-herë edhe shumë ekstravagante.Por, aktorja kësaj radhe nuk ia ka qëlluar me dukjen e saj, shkruan Indeksonline. Ajo është shfaqur me një fustan të zi, të cilin e ka kombinuar me një palë çizme po ashtu të zeza e të shkurtra dhe një xhup.

Në krahasim me paraqitjet e saja të mëparshme, janë larg të bukura me këtë të fundit.

Kate u vesh kështu në New York Fashion Week, por modelja duket se nuk ia ka qëlluar fare me look-un për një mbrëmje të modës./