ÇMENDI PUSHUESIT NË GREQI/ Lori Hoxha shpenzon qindra euro për rroba banjot (FOTO) – AlpeGossip
ÇMENDI PUSHUESIT NË GREQI/ Lori Hoxha shpenzon qindra euro për rroba banjot (FOTO)

ÇMENDI PUSHUESIT NË GREQI/ Lori Hoxha shpenzon qindra euro për rroba banjot (FOTO)

Lori Hoxha është një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale dhe padyshim ndër më të komentuarat në showbizin shqiptar. Postimet e saj tërheqin gjithmonë vëmendjen e fansave dhe kështu ka ndodhur edhe me foton e fundit të saj.

Lori ka pozuar nga ishulli Mikonos i Greqisë, teksa shijonte plazhin dhe pushimet. Mirëpo për të gjithë kuriozët, Lori ka shpenzuar qindra euro për rrobat e saj të banjës.

Faqja ‘Whattheywearin’ ka publikuar në Instagram çmimet veshjes së Lorit nga koka tek këmbët. Kostumi trup i banjës, i markës Eres ka kushtuar 320€, kapelja Gucci 290€ dhe pandoflat transparente Burberry plot 155€.