DJALI I MAJK HEDH HAPAT E PARË/ Majlinda Zeka poston videon e ëmbël të Roanit (FOTO) – AlpeGossip
DJALI I MAJK HEDH HAPAT E PARË/ Majlinda Zeka poston videon e ëmbël të Roanit (FOTO)

DJALI I MAJK HEDH HAPAT E PARË/ Majlinda Zeka poston videon e ëmbël të Roanit (FOTO)

Gjatë këtyre ditëve, Majk dhe djali i tij, Roani, janë bërë kryefjala e mediave, për shkak të një dekarate që ish-e dashura e reperit dhe nëna e Roanit bëri në Instastory.

Majlinda Zeka u shpreh se Majk nuk kujdesej financiarisht për djalin e tij dhe shpesh vogëlushin e kemi parë me të ëmën, e cila ndan vazhdimisht foto e video të Roanit në Instagram.

Së fundmi, ajo ka ndarë një video që me siguri do t’ju ëmbëlsojë ditën. Djali i Majlindës dhe Majkut ka hedhur hapat e parë dhe bukuroshja e ka filmuar teksa ai vinte rrotull nëpër shtëpi.

“Hapat e parë të Roanit”- ka shkruar Majlinda në videon e të birit.

Hapat e pare te Roanit🙏🏼❣️ @babbyroan

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on