“DUKEN SI NËNË E BIJË”/ Elita Rudi na prezanton me vjerrën (FOTO) – AlpeGossip
“DUKEN SI NËNË E BIJË”/ Elita Rudi na prezanton me vjerrën (FOTO)

“DUKEN SI NËNË E BIJË”/ Elita Rudi na prezanton me vjerrën (FOTO)

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi kurorëzuan në martesë historinë e tyre të dashurisë, në një dasmë madhështore.

Mbrëmjen e djeshme  moderatorja zbuloi se ndodhej në dasmën e familjarëve të Gjikos, përmes një video të shkurtër ku shfaqej nga salla e restorantit.

Më pas Elita na prezantoi edhe me vjehrrën duek publikuar një foto ku shihen të qeshura krah njëra tjetrës.

Moderatorja mbi foton shkruan “Nano” mesa shohim kështue përkëdhel vjerr Elita.