MES LAJMEVE SE JANË NDARË/ Dj Geek bën veprimin e papritur ndaj Dafinës – AlpeGossip
MES LAJMEVE SE JANË NDARË/ Dj Geek bën veprimin e papritur ndaj Dafinës

MES LAJMEVE SE JANË NDARË/ Dj Geek bën veprimin e papritur ndaj Dafinës

Ditët e fundit është përfolur se Dafina Zeqiri dhe Dj Geek i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Vetë dyshja nuk reaguan për këto zëra, por burime pranë tyre thonin se lidhja nuk po funksiononte më.

Mes lajmeve se janë ndarë, Dj Geek bën veprimin e papritur ndaj

Zërave iu shtua edhe fakti që gjatë koncerteve, dyshja nuk e kishte më kiminë që ka pasur historikisht në skenë.

Mes lajmeve se janë ndarë, Dj Geek bën veprimin e papritur ndaj

Megjithatë Dj Geek ka bërë së fundmi veprimin e papritur duke treguar publikisht mbështetjen e tij ndaj Dafinës, Ai ka publikuar në Instastory këngën e re të Dafit dhe i fton ndjekësit ta dëgjojnë.

Mes lajmeve se janë ndarë, Dj Geek bën veprimin e papritur ndaj