“Pije mor daj se jena high”, Bes Kallaku dhe Ermal Fejzullahu në tallava (VIDEO) – AlpeGossip
“Pije mor daj se jena high”, Bes Kallaku dhe Ermal Fejzullahu në tallava (VIDEO)

“Pije mor daj se jena high”, Bes Kallaku dhe Ermal Fejzullahu në tallava (VIDEO)

Bes Kallaku dhe Ermal Fejzullahu kanë bashkëpunuar për të sjellë një këngë tallava për sezonin e verës.

“Daja” titullohet kënga e shkruar nga Bes Kallaku me Edlir Begollin. Një projekt tepër ritmik që i dedikohet pijeve dhe kërcimit.

Kënga ka pak natyrë komike nga ana e Besit, por mendohet të jetë suksesi i rradhës për të dy artistët.