A JE E DASHURUAR? Zanfina Ismaili e thotë troç: Prej shumë kohësh…(FOTO) – AlpeGossip
A JE E DASHURUAR? Zanfina Ismaili e thotë troç: Prej shumë kohësh…(FOTO)

A JE E DASHURUAR? Zanfina Ismaili e thotë troç: Prej shumë kohësh…(FOTO)

Ashtu si shumë personazhe të njohur të ekranit, edhe këngëtarja Zanfina Ismaili ka përdorur teknikën e Instagramit që të lejojë fansat t’i drejtojnë pyetje të ndryshme.

Njëra prej pyetjeve që ra në sy dhe ajo vendosi t’i përgjigjej ishte: “A je e dashuruar?”

“Prej shumë kohësh s’kam qënë as nuk jam” – u përgjigj Zanfina duke lënë të kuptohet se nuk është në një lidhje dashurie prej shumë kohësh.

Ndërkohë ajo është larguar nga skena muzikore prej disa vitesh dhe nuk dihet nëse ka në plan të rikthehet edhe njëherë.