Valbona Selimllari pa pikë grimi, do të habiteni si duket (FOTO) – AlpeGossip
Valbona Selimllari pa pikë grimi, do të habiteni si duket (FOTO)

Valbona Selimllari pa pikë grimi, do të habiteni si duket (FOTO)

Ajo nuk e ka humbur prej vitesh hijeshinë e saj. Jemi mësuar ta shohim gjithmonë në perfeksion Valbona Selimllarin, në pamjen e së cilës duket se vitet kalojnë pa lënë gjurmë.

Por larg perfeksionit të ekranit, miss-i i parë shqiptar na jep mundësinë ta shohim si duken në përditshmërinë e saj, në një ditë të zakonshme, pa make up, pa tualet dhe tepër originale.

Nëna e tre fëmijëve në këtë selfie të shkrepur brenda makinës duket pa make up në fytyrë, me vetullat jo të modeluara, fytyrë pa make up dhe ajo që bie në sy vetëm një penel i lehtë tek sytë, e njëjta gjë që do bënte një vajzë 20 vjeçare me pamjen e saj ujë e sapun. Dhe Bona duket vërtet natyrale dhe bukur!