Publikoj këngën më te re, po çfarë kuptimi ka fjala “TOTO”, do të habiteni kur ta mësoni (VIDEO) – AlpeGossip
Publikoj këngën më te re, po çfarë kuptimi ka fjala “TOTO”, do të habiteni kur ta mësoni (VIDEO)

Publikoj këngën më te re, po çfarë kuptimi ka fjala “TOTO”, do të habiteni kur ta mësoni (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Noizy postoi këngën e radhës me titull “Toto” në bashkëpunim me reperin e huaj Raf Camora, një këngë ritmike që me shumë siguri do jetë hit i kësaj vere e për pak orë ka arritur mijëra shikime në Youtube. Kënga është pëlqyer shumë dhe komentuar shumë edhe për faktin pasi në të shfaqet Oriola Marashi. Megjithatë të gjithëve u ka bërë përshtypje fjala “Toto”. Nëse edhe ju jeni kurioz po jua tregojmë kuptimin e saj.

Fjala “Toto” i referohet organit gjenital të femrës, një fjalë që vjen nga vendet afrikane.

“Mmm, duro edhe pak. Shkojm diku qe do t’jena privat.

Mmm, kërce për mua vajzë. Thirri shoqet mu bo hallakat

Se din kur o boll. Ajo më jep toto”, është një pjesë e tekstit të “Toto”.

https://youtu.be/nrA4il7H8Yw