U KAP MAT ME ADROLËN/ Capital T konfirmon publikisht lidhjen e dashurisë (FOTO) – AlpeGossip
U KAP MAT ME ADROLËN/ Capital T konfirmon publikisht lidhjen e dashurisë (FOTO)

U KAP MAT ME ADROLËN/ Capital T konfirmon publikisht lidhjen e dashurisë (FOTO)

Prej kohësh në rrjet është përfolur se Capital T është në një lidhje me Adrola Dushin. Ata janë kapur shpesh mat, mirëpo kurrë nuk e kanë pranuar publikisht në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Mbrëmjen e sotme Capitali ishte i ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan”, ku u pyet dhe rreth jetës private. Reperi tha se është i dashuruar, mirëpo ende nuk ka diçka konkrete.

“Ma kanë marrë zemrën. Jemi rrugës por s’kemi akoma diçka konkrete”, tha ai, teksa preferoi të mos e zbulonte emrin e partneres.