ÇUNA PËRMBAHUNI/ Modelja bukuroshe Xhesika vjen me bikini të kuqe, i vë flakën INSTAGRAMIT (FOTO) – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/ Modelja bukuroshe Xhesika vjen me bikini të kuqe, i vë flakën INSTAGRAMIT (FOTO)

ÇUNA PËRMBAHUNI/ Modelja bukuroshe Xhesika vjen me bikini të kuqe, i vë flakën INSTAGRAMIT (FOTO)

Modelja bukuroshe që po jeton në ShBA, Xhesika Berberi është shfaqur me një palë bikini të kuqe që ta “heqin” trurin.

Ajo duket tejet joshëse, sidomos me pozën që ka marrë.

Xhesika ka publikuar këtë fotografi në llogarinë e saj në Instagram, duke na lënë të kuptojmë se po kalon çaste të mira këto ditë.

Ajo së fundmi ishte pjesë e Festivalit të Artit dhe Muzikës “Coachella”, në Kaliforni, ku morën pjesë shumë të famshëm të skenës muzikore e të artit.