Sa zili e kemi! Anxhelina përkrah aktores së famshme në Coachella (FOTO) – AlpeGossip
Sa zili e kemi! Anxhelina përkrah aktores së famshme në Coachella (FOTO)

Sa zili e kemi! Anxhelina përkrah aktores së famshme në Coachella (FOTO)

Bukuroshja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj kaloi një fundjavë fantastike në festivalin Coachella.

Ajo na mahniti me fotot dhe veshjet që kishte zgjedhur për t’u argëtuar në një nga eventet vjetore më të mëdha në Amerikë.

Anxhelina shoqërohej nga emra të njohur, mes të cilëve grimieri i motrave Kardashian, Ariel si dhe aktorja kanadeze, e njohur për rolin e saj në “Pretty Little Liars”, Shay Mitchell.

Ka qenë kjo e fundit që ka publikuar një foto nga festivali Coachella, ku shfaqet nën shoqërinë e bukuroshes shqiptare Anxhelina.

 

Në një foto të dytë Anxhelina shfaqet e shoqëruar nga Ariel, i cili na i bën zili ato këmbët e holla dhe të lëmuara si dhe Shay Mitchell që duket shumë në formë si gjithmonë.