NË JAVËT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Jona Spahiu del për jetë nate dhe duket e mahnitshme (FOTO) – AlpeGossip
NË JAVËT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Jona Spahiu del për jetë nate dhe duket e mahnitshme (FOTO)

NË JAVËT E FUNDIT TË SHTATZËNISË/ Jona Spahiu del për jetë nate dhe duket e mahnitshme (FOTO)

Jona Spahiu po i shijon më së miri javët e fundit të shtatzënisë.

Moderatorja shqiptare është në pritje të ëmbël, dhe kjo nuk e ka penguar aspak që të kalojë natën jashtë me të afërmit e saj.

Bukuroshja e ekranit duket e mahnitshme dhe shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë. Ajo shihet e veshur me një fustan në ngjyrë jeshile të mbyllur ndërsa rrëzëllen në fytyrë.

Epo nuri i shtatzëzinë qenka mëse i vërtetë!