Brenda shtëpisë moderne dhe plot ngjyra të Arbana Osmanit (FOTO) – AlpeGossip
Brenda shtëpisë moderne dhe plot ngjyra të Arbana Osmanit (FOTO)

Brenda shtëpisë moderne dhe plot ngjyra të Arbana Osmanit (FOTO)

 

Jeni mësuar që të prezantojë ambientet e shtëpisë së “Big Brother” në fillim të spektaklit, por ambientet e shtëpisë së vetë Arbanës ka ndodhur rrallë që t’i shihni pasi kur vjen puna tek jeta private, moderatorja është treguar gjithnjë hermetike.

Megjithatë mbrëmjen e djeshme një foto e postuar nga Arbana në Instagram zbuloi një pjesë të shtëpisë së saj, që nuk e kishit parë më herët.

Moderatorja shfaqet me një mikrofon lodër duke kënaqur djalin e saj Jonin dhe një vajzë të vogël të cilët po e shohin me ëndje.

Në foto menjëherë të shkon syri tek ambienti modern, karriget e verdha, kuzhina.

Ndërsa në një foto të publikuar pak kohë më parë ku shfaqej me Xhemin, Arbana ka zbuluar pjesën tjetër të dhomës së ndjenjes.

Por edhe në fotot me Jonin moderatorja ka zbuluar ambiente nga shtëpia duke i shuar kështu paksa kureshtjen publikut.