SHERRI MES VAJZAVE/ I dedikoi poezinë thumbuese, Trejsi s'ja përton Encës (FOTO) - AlpeGossip
SHERRI MES VAJZAVE/ I dedikoi poezinë thumbuese, Trejsi s’ja përton Encës (FOTO)

SHERRI MES VAJZAVE/ I dedikoi poezinë thumbuese, Trejsi s’ja përton Encës (FOTO)

Që prej deklaratës së Trejsi Sejdinit në “Why Not”, ku thumboi publikisht Encën duke thënë se këngëtarja ishte tre herë sa Trejsi, kanë nisur dedikimet e thumbimet mes vajzave në rrjete sociale.

Ditën e djeshme, Enca publikoi në Instastory një video ku shfaqej duke thënë një poezi:

“Trëndafilat janë të kuq, violetat janë blu, ti je një ku.rvë, dhe ne të gjithë të urrejmë ty”, ishin fjalët e Encës për Trejsin në video.

Mirëpo, as kjo e fundit s’ja ka përtuar Encës, duke publikuar gjithashtu në Instastory një video ku këndon rep dhe thumbon Encën para ndjekësve të saj.

“Ku.rvat po bëjnë diss? Këto ku.rva t’a ëndërrojnë,

S’je në pozitë të jesh në avantazh”- këndon ndër të tjera Trejsi në videon e publikuar.