SOT FEMRAT ÇMENDEN PAS TIJ/ Ja si dukej Genc Prelvukaj para famës (FOTO) - AlpeGossip
SOT FEMRAT ÇMENDEN PAS TIJ/ Ja si dukej Genc Prelvukaj para famës (FOTO)

SOT FEMRAT ÇMENDEN PAS TIJ/ Ja si dukej Genc Prelvukaj para famës (FOTO)

Këngëtari i hiteve “Andërr”, “A t’merr malli”, “Dimër” etj, Genc Prelvukaj, është një ndër personazhet më të komentuar të mediave rozë, i cili vetëm disa javë më parë pranoi publikisht lidhjen e tij me Eni Koçin.
Ai është sot një prej këngëtarëve më të njohur dhe padyshim femrat çmenden pas tij, mirëpo jeni kuriozë të shihni si dukej Genci para se të bëhej i famshëm?

Vetë këngëtari ka publikuar në Instastory një foto shumë të vjetër të tijën, ku shfaqet në moshë të vogël. Me flokët bjond të kthyer nga një anë, Genci duket se ka ruajtur në fytyrë të njëjtat tipare që ka edhe sot.