NUK MUND TË QËNDROJË LARG VAJZËS/ Rudina Dembacaj tregon se çfarë ndodh kur nuk e ka pranë (FOTO) – AlpeGossip
NUK MUND TË QËNDROJË LARG VAJZËS/ Rudina Dembacaj tregon se çfarë ndodh kur nuk e ka pranë (FOTO)

NUK MUND TË QËNDROJË LARG VAJZËS/ Rudina Dembacaj tregon se çfarë ndodh kur nuk e ka pranë (FOTO)

Rudina Dembacaj publikon gjatë gjithë kohës momente të ndryshme me të voglën e saj, Viktoria e cila është dashuria më e madhe e aktores.

Së fundmi Rudina ka publikuar një tjetër foto me të voglën e saj në ‘Instastory’ krah të cilës ka shkruar: “Gjysëm dite të largohem, shoh non stop fotot me ilacin e shpirtit tim”.

Dembacaj ka treguar kështu se nuk mund të qëndrojë për shumë gjatë larg vajzës dhe se ajo është mendimi kryesor kur nuk e ka pranë.

Kujtojmë se vetëm disa ditë më parë e vogla u pagëzua dhe Rudina ndau pozat e veçanta të një momenti kaq special në jetën e tyre.