"KISHA HUMBUR BESIMIN TEK ZËRI IM"/ Këngëtarja e njohur shpërthen në lot pas çmimit në "Kënga Magjike" (VIDEO) - AlpeGossip
“KISHA HUMBUR BESIMIN  TEK ZËRI IM”/ Këngëtarja e njohur shpërthen në lot pas çmimit në “Kënga Magjike” (VIDEO)

“KISHA HUMBUR BESIMIN TEK ZËRI IM”/ Këngëtarja e njohur shpërthen në lot pas çmimit në “Kënga Magjike” (VIDEO)

Kënga Magjike” ka hapur siparin e natës finale dhe ndarja e çmimeve ka filluar menjëherë. E para që u thirr në skenë për të marrë çmimin “Vokali më i mirë” ishte këngëatarja Venera Lumani.

Ky çmim duket se e ka emocionuar shumë këngëtaren e njohur aq sa u përlot në prapaskenë. E pyetur nga “Iconstyle.al” për vlerësimin ajo u shpreh: “Jam shumë falenderuese për këtë çmim, është hera e dytë që vlerësohem për vokalin dhe mua kaq më duhet”.

Ndërsa e pyetur për arsyen e lotëve ajo tha: “Kisha filluar të kisha dyshime për vokalin për shkak të disa rrethanave, nuk ka lidhje me asgjë personale, vetëm profesionale”.