JO VETËM SEKSI POR EDHE “MUST”/ Vip-et zgjodhën këto pantallonat dhe ne u dashuruam – AlpeGossip
JO VETËM SEKSI POR EDHE “MUST”/  Vip-et zgjodhën këto pantallonat dhe ne u dashuruam

JO VETËM SEKSI POR EDHE “MUST”/ Vip-et zgjodhën këto pantallonat dhe ne u dashuruam

Sezoni i verës po afrohet dhe vajzat e  ekranit kanë filluar që tani të të veshin pantallonat e shkurtra të cilat janë të preferuarat tona për ditët e nxehta.

Pantallonate  shkurtra janë trendi që nuk dalin kurrë nga moda të cilat mund ti veshum kudo mjafton vetëm ti kombinojm me  ngjyra të cilat na tregojn më seksi.

Stilistët për vitin 2019 na kanë prezantuar modele të reja të pantallonave të cilat aknë filluar që tani ti veshim dhe të pushtojnë Instagramin.

Nga të thjeshtat deri tek ato ekstravagante , ja modelet më “cool” për Këtë sezon.

 

Kida

Tayna

Einxhel Shkira

Alketa Vejsiu

Elita Rudi

AlpeNews.al