FUSTANI I NUSËRISË 18 META I GJATË/ Moderatorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë – AlpeGossip
FUSTANI I NUSËRISË 18 META I GJATË/ Moderatorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë

FUSTANI I NUSËRISË 18 META I GJATË/ Moderatorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë

Moderatorja e njohur Genta Cana e cila prezanton emisionin sportiv “Minuta e Fundit” që transmetohet në “Klan Kosova”, mbrëmjen e sotme ka kurorëzuar dashurinë në martesë me mashkullin i cili i ka vjedhur zemrën, Nolin.

Sipas “Prive.al” ceremonia është madhështore dhe po mbahet në Prizren.

Vetëm pak kohë më parë bukuroshja deklaroi publikisht se fustani i saj i nusërisë do të jetë 18 metra i gjatë, dhe siç mund ta shikoni në foton e mëposhtme ajo duket rrëzëllitëse krah partnerit simpatik.

Rikujtojmë se moderatorja është në muajt e parë të shtatzënisë.