ELEGANTE DHE “COOL”/ Vip-et zgjodhën këto fustane dhe ne u “tërbuam” pas tyre (FOTO) – AlpeGossip
ELEGANTE DHE “COOL”/ Vip-et zgjodhën këto fustane dhe ne u “tërbuam” pas tyre (FOTO)

ELEGANTE DHE “COOL”/ Vip-et zgjodhën këto fustane dhe ne u “tërbuam” pas tyre (FOTO)

Edhe për këtë javë ne kemi zgjedhur veshjet  më “fashion” të blogereve shqiptareve. Nga java me ngjyra që lam pas këtë herë zgjodhëm fustanet elegante dhe super “cool”.

Blogeret si gjithmonë në një hap me modën na treguan se si mund të zgjedhin  fustanet më trend  të sezonit të pranverës dhe ne u dashuruam me ato.

Nga fustani klasik i Estelës deri tek fustani sport i Jonidës këto janë veshjet më elegenate dhe klasike që do ju duhet gjatë këtij muaj.

Estela Ujka

Armina Mevlani

Angelina Kotorri

Jonida Maliqi

AlpeNews.al