“I SHARI TË SHAN”/ Arjola Shehu publikon videon e rrallë duke kënduar dhe… – AlpeGossip
“I SHARI TË SHAN”/ Arjola Shehu publikon videon e rrallë duke kënduar dhe…

“I SHARI TË SHAN”/ Arjola Shehu publikon videon e rrallë duke kënduar dhe…

Arjol Shehu është një ndë moderatoret simpatike të ekranit shqiptar.

Ajo do të jetë e ftuar në puntatën e ardhshme të emisionit “Soiree” ku ka zbuluar pak nga surpriza që ka rezervuar për ndjekësit e saj .

“Si mendova une se kendoja… Si kendoja une ne te vertet, do e shifni sot te @soiree_topchannel. Mos harroni qe i shari te shan”, ka shkruar ajo pranë videos ku shprehet me humor në lidhje me aftësinë për të kënduar.