ADI KRASTA BËHET NOSTALGJIK/ Publikon foton kur e mbante gjyshja në krahë – AlpeGossip
ADI KRASTA BËHET NOSTALGJIK/ Publikon foton kur e mbante gjyshja në krahë

ADI KRASTA BËHET NOSTALGJIK/ Publikon foton kur e mbante gjyshja në krahë

Ai është padyshim një nga figurat më të vlerësuara të televizionit shqiptar.

Moderatori Adi Krasta siç duket është bërë nostalgjik dhe ka nxjerrë nga “arkivat” një foto nga fëmijëria e tij.

Në foto pranë ndodhet dhe gjyshja ,e cila  mbanë në krahë.