TË “KTHYERA” NË MESHKUJ/ Luana dhe Marina postojnë VIDEON qesharake dhe ja kë emër këngëtari përmendin – AlpeGossip
TË “KTHYERA” NË MESHKUJ/ Luana dhe Marina postojnë VIDEON qesharake dhe ja kë emër këngëtari përmendin

TË “KTHYERA” NË MESHKUJ/ Luana dhe Marina postojnë VIDEON qesharake dhe ja kë emër këngëtari përmendin

Dy motrat e famshme të ekranit, Marina dhe Luana Vjollca, po kalojnë sonte mbrëmjen në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Ato kanë gjetur edhe pak kohë për ndjekësit e tyre në rrjete sociale, duke ndarë disa video tepër argëtuese.

Luana dhe Marina kanë përdorur filtrat e Snapchat-it, duke “trasformuar” pamjen e tyre.

Vëmendjen e mori filtri i famshëm që mori vëmendjen disa muaj më parë, filtër i cili “ndryshon gjininë” e personave.

Në këtë rast, Marina dhe Luana janë “kthyer” në meshkuj, ndërsa këtë video nuk e mbajtën vetëm për vete.

Mes të qeshurash, dy moderatoret shumë seksi janë shfaqur me filtrin e mashkullit ndërsa pamjet mund t’i shikoni vetë më poshtë.

https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2020/12/75034888_386310472433461_5709829293129238103_n-1.mp4?_=1